Bezbarwna poliuretanowa hydroizolacyjna na płytki | 5 kg

645,00 

OPIS PRODUKTU

Bezbarwna poliuretanowa hydroizolacyjna na płytki | 5 kg

Takie opakowanie wystarcza na wykonanie hydroizolacji 5m2 powierzchni.
TRANS jest przeźroczystą, elastyczną, jednoskładnikową, alifatyczną, poliuretanową powłoką o dużej zawartości ciał stałych, używaną do długotrwałego uszczelniania. Ta zaawansowana technologicznie powłoka jest odporna na promieniowanie UV, nie żółknie, jest odporna na warunki pogodowe, alkalia i chemikalia.

Zastosowanie:

TRANS służy do transparentnej hydroizolacji i ochrony: balkonów i tarasów, powierzchni ceramicznych, szkła i świetlików dachowych, naturalnych kamieni (kamienne dywany), przezroczystych tworzyw sztucznych (np. poliakrylan, poliwęglan).

Zużycie :

  • 0,8-1,2 kg/m² w dwóch lub trzech warstwach.

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top