Kruszywo bezbarwne antypoślizgowe frakcja 0,9mm | 1 kg

54,00 

Opakowanie: 1 kg

OPIS PRODUKTU

Kruszywo bezbarwne antypoślizgowe frakcja 0,9mm | 1 kg

Zastosowanie:

  • bezbarwny granulat do stosowania jako posypka anty poślizgowa na posadzki żywiczne wewnętrzne lub zewnętrzne.
  • granulat stosuje się najczęściej na zewnątrz w systemach żywicznych malowanych które wymagają stworzenia powłoki anty poślizgowej niezakłócającej kolorystyki podłoża.
  • Można również stosować w celu zwiększenia efektu anty-poślizgu przy podłożach wykonanych w technologii kamiennego dywanu.

Wydajność:

Wydajność takiej posypki przy efekcie jak na zdjęciu to 1kg wystarcza na 10m2 w przypadku posadzek malowanych do 20m2 w przypadku kamiennych dywanów.
Granulat to fabrycznie przygotowane, termicznie obrobione krystobality o granulacji 0,6mm 

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top