Kruszywo kwarcowe gr. 0,8mm | 1 kg

1,80 

Opakowanie: 1 kg

OPIS PRODUKTU

Kruszywo kwarcowe gr. 0,8mm | 1 kg

Zastosowanie:

  • stosujemy jak posypkę na zagruntowane podłoża, dzięki której tworzymy warstwę szczepną pod następne warstwy.
  • stosujemy do systemów posadzek żywicznych zasypywanych anty poślizgowych o strukturze skórki pomarańczy lub bardziej  szorstkiej powierzchni w zależności od potrzeb.
    Anty poślizgowość podłoża ustalamy sami przez nanoszenie żywicy na podłoże zasypane kruszywem 0,8mm.Jeśli solidnie zamalujemy kruszywo to powierzchnia będzie bardziej gładka,przy cienkim malowaniu struktura posadzki będzie bardziej szorstka.

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top