Listwa schodowa typ L do kamiennego dywanu 2mb

48,00 

OPIS PRODUKTU

Listwa schodowa typ L do kamiennego dywanu 2mb

Profil do posadzek żywicznych drenażowych typu  kamienny dywan

Właściwości:

Profil ma długość 2 metry bieżące

Charakterystyka:

Listwa schodowa typu L 2mb jest profilem pozwalającym na wykończenie krawędzi stopni schodowych z okładzinami tzw. „kamienny dywan” przy grubości warstwy okładziny wynoszącej 10 mm. Unikalna budowa profilu pozwala na zakończenie kamiennnego dywanu na tarasie okutym blachą,ale także nadaje się na wykończenie zarówno krawędzi pomiędzy stopnicą i podstopnicą oraz stopnicą i policzkiem schodów. Przejście pomiędzy krawędziami wykonywane jest przez wygięcie profilu, zapewniając wysoką wytrzymałość oraz estetyczny wygląd. Dodatkowo kształt profilu i umieszczone wzdłuż otwory pozwalają na odprowadzenie wody z warstwy okładziny schodów.
Minimalna ilość zamówienia przy koszcie wysyłki 25zł to 10-szt.
zamówienia poniżej 10szt  np 1-szt koszt wysyłki 60zł.
Z uwagi na to że przesyłki listew są traktowane jako nie standardowe przez firmy kurierskie i koszt wysyłki do 30kg to właśnie 60zł.

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top