Pigment metaliczny proszkowy

od 35,00 

Opakowania: 25 g | 50 g | 100 g

OPIS PRODUKTU

Pigment metaliczny proszkowy

Zastosowanie:

 • Barwnik stosujemy aby nadać zalewanej żywicy żądanego koloru.
 • Żywica zabarwiona takim barwnikiem w odpowiedniej ilości nadal będzie przezroczysta.
  Zalecana dozowanie to  od 0,5% do 3%
  1. Intensywność koloru należy dobrać doświadczalnie w zależności od potrzeb czym więcej barwnika to mocniejszy kolor.
  2. Należy najpierw wymieszać żywice z utwardzaczem a potem dozować barwnik w zależności od intensywności koloru.
  3. Należy pamiętać aby unikać miejsc intensywnie nasłonecznionych, gdyż z czasem możliwa jest zmiana intensywności koloru, szczególnie przy zbyt małym udziale barwnika w kompozycji żywicznej.
  Można dodatkowo zabezpieczyć wylaną powierzchnię lakierem poliuretanowym lub akrylowym. Większość firm które zajmują się profesjonalnym wykonywaniem stołów,frontów szafek itp. zabezpiecza dodatkowo wszystko właśnie lakierem nakładanym przez natrysk.
  Lakiery akrylowe lub poliuretanowe w aerozolu można kupić na naszych innych aukcjach.

  Magazynowanie

  Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach  w temp 10st C – 22-st.C
  W przypadku wystąpienia zjawiska krystalizacji materiał należy ogrzać do temperatury 40 st.C i poczekać do całkowitego ustąpienia zjawiska. Zaistniała sytuacja nie ma wpływu na parametry techniczne materiału.

  Ważne!!

  Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

  Scroll to Top