Pox aqua G20 żywica epoksydowa do malowania podłoży betonowych

od 300,00 

Opakowania: 6 kg | 12 kg

OPIS PRODUKTU

Pox aqua G20 żywica epoksydowa do malowania podłoży betonowych

Charakterystyka:

Barwna dwukomponentowa wodna dyspersja żywicy epoksydowej do malowania ścian oraz posadzek betonowych. Materiał paro przepuszczalny oraz wodorozcieńczalny o wysokich parametrach technicznych. Jest łatwy i szybki w aplikacji. Dostępny w atrakcyjnych kolorach.

 • Niska lepkość.
 • Doskonała przyczepność do podłoży betonowych.
 • Materiał bezrozpuszczalnikowy.
 • Materiał paro przepuszczalny.
 • Odporność chemiczna i mechaniczna.
 • Łatwość aplikacji.
 • Atrakcyjna kolorystyka

Zastosowanie:

 • Posadzki wykonywane techniką malarską.
 • Do malowania ścian.
 • Szerokie zastosowanie w obiektach przemysłowych, magazynach, parkingach i pomieszczeniach technicznych, garażach,pralniach,kuchniach itp.
 • Przy zastosowaniach na zewnątrz wymagane jest zastosowanie dodatkowej warstwy z żywicy poliuretanowej np. poliurethane UV Fast
Żywica epoksydowa serie Aqua G20 nadaję się tylko i wyłącznie do aplikacji techniką malarską.

Największą zaletą żywicy serie aqua G20 oprócz wysokich parametrów technicznych jest możliwość wykonania wszystkich powłok jednym materiałem.

Potrzebne jest tylko dodanie 5%-10% wody przy pierwszej warstwie.

Kolorystyka:

*Uwaga: Prezentowana kolorystyka ze względu na różnice wyświetlania barw na monitorze, może różnić się od faktycznego koloru produktu. Firma Matmar nie ponosi odpowiedzialności za takie różnice kolorystyczne. Przed aplikacją należy sprawdzić czy produkt jest zgodny z naszymi oczekiwaniami, bo każdy zakupiony kolor można wymienić na inny lub zwrócić w ciągu 14 dni.

Etapy wykonania :

Ważne!!

Jeśli chcemy podzielić sobie żywicę na mniejszą porcję niż gotowe komplety, to należy dokładnie odważyć na wadze. Odmierzenie nierównych proporcji skutkuje tym że żywica nałożona na podłoże nie będzie zastygać i pozostanie lepka. Druga ważną informacją z karty technicznej jest przydatność żywicy po wymieszaniu składników A i B. Gdzie wpływ na czas w którym musimy ją wyrobić z opakowania ma temperatura otoczenia. Im wyższa temperatura i nasłonecznienie tym szybciej żywica będzie żelować i zastygać w opakowaniu. W ekstremalnych przypadkach może się nawet zagotować. Ogólna tabelka przydatności znajduje się na składniku B lub w karcie technicznej produktu.

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top