Profil MZ20 do kamiennego dywanu 1-szt = 2mb

185,00 

OPIS PRODUKTU

Profil MZ20 do kamiennego dywanu 1-szt = 2mb

Zastosowanie:

Profil balkonowy MZ-20 stosowany do posadzek żywicznych o długości 2mb

Minimalna ilość zamówienia przy koszcie wysyłki 25zł to 10-szt.
zamówienia poniżej 10szt  np 1-szt koszt wysyłki 60zł.
Z uwagi na to że przesyłki listew są traktowane jako nie standardowe przez firmy kurierskie i koszt wysyłki do 30kg to właśnie 60zł.

Kolorystyka:

*Uwaga: Prezentowana kolorystyka ze względu na różnice wyświetlania barw na monitorze, może różnić się od faktycznego koloru produktu. Firma Matmar nie ponosi odpowiedzialności za takie różnice kolorystyczne. Przed aplikacją należy sprawdzić czy produkt jest zgodny z naszymi oczekiwaniami, bo każdy zakupiony kolor można wymienić na inny lub zwrócić w ciągu 14 dni.

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Pozostałe elementy systemu profili K20 to:

Scroll to Top