Rozcieńczalnik Dragon Ksylen | 0,5 l

20,00 

Pojemność : 0,5 l

OPIS PRODUKTU

Rozcieńczalnik Dragon Ksylen | 0,5 l

Charakterystyka:

Rozcieńczalnik Ksylen ma szerokie zastosowanie przy remontach, malowaniu czy naprawach. Możesz nanieść go bezpośrednio na rdzę, wykorzystać do mycia pędzli lub rozcieńczyć nim farbę. Nadaje się też do klejów, mas szpachlujących czy lakierów. To jeden z produktów, które warto mieć na półce, bo może się przydać wewnątrz domu lub do wykonywania prac wokół obiektu.

Zastosowanie:

  • do rozcieńczania lakierów, szpachlówek, klejów i mas uszczelniających olejno-ftalowych, ftalowo-karbamidowych, akrylowych, chlorokauczukowych
  • oraz do bezpośredniego stosowania na rdzę

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top