Taśma butylowa uszczelniająca samoprzylepna 1mb

12,00 

Opakowanie: 1mb

OPIS PRODUKTU

Taśma butylowa uszczelniająca samoprzylepna 1mb

Elastyczna samoprzylepna taśma uszczelniająca SCHOMBURG ASO-BUTYLBAND-OBJEKT 15cm – cena za 1mb.

Do uszczelniania złączy i szczelin dylatacyjnych.

Właściwości produktu:

 • Elastyczna, wytrzymała na rozerwanie, nie przepuszczająca wody taśma z kauczuku butylowego do uszczelniania złączy i szczelin dylatacyjnych w połączeniu z systemami uszczelniającymi SCHOMBURG
 • Samoprzylepna, odporna na działanie zasad, czynników atmosferycznych i wody
 • Kauczuk butylowy charakteryzuje się optymalną przyczepnością do podłoża i doskonałym uszczelnianiem
 • Przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz

Zakres stosowania:

 • Jako element systemu uszczelnień zespolonych przy wykonywaniu powłok uszczelniających pod płytkami ceramicznymi, w obszarach szczególnie obciążanych typu baseny, obiekty przemysłowe i handlowe oraz w miejscach krytycznych m.in.:
  – na fugach
  – na dylatacyjnych
  – na styku ściana-ściana
  – na ściana-podłoga
  – przy ościeżach drzwi balkonowych
  – przy obróbkach blacharskich
  – itp.

Uwagi dotyczące montażu:

Taśmę ASO-Butylband Objekt należy przykleić do wcześniej przygotowanego podłoża dokładnie docisnąć, a następnie pokryć dokładnie materiałem uszczelniającym.

Kolor:

biały / szary

Opakowanie:

fabryczne opakowanie to 30mb

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top