TRANS FINISH Transparentna poliuretanowa warstwa wykończeniowa 1 KG

188,00 

Opakowania: 1 kg

OPIS PRODUKTU

TRANS FINISH Transparentna poliuretanowa warstwa wykończeniowa 1 KG

TRANS FINISH jest alifatycznym, jednoskładnikowym, półsztywnym poliuretanowym pokryciem wykończeniowym na membranę TRANS. Cechuje się transparentnością, odpornością na promienie UV. Nie żółknie, jest odporny na ścieranie oraz substancje chemiczne. Nadaje powierzchni satynowo- matowy wygląd.
TRANS FINISH wykorzystuje unikalny system schnięcia, który w przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów nie reaguje z wilgocią, a co za tym idzie, podczas schnięcia nie wytwarzają się na powierzchni pęcherze.

Zastosowanie:

TRANS FINISH jest stosowany jako satynowo- matowe transparentne wykończenie na membranę TRANS.

Zużycie:

0,1 kg/m2 – aplikacja dla jednej warstwy.

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top