Żywica poliuretanowa alifatyczna do kamiennych dywanów Polyurethane Transparente UV Fast ( Bezbarwna )

od 140,00 

Opakowania: 1,25 kg | 2,5 kg | 12 kg | 24 kg

OPIS PRODUKTU

Żywica poliuretanowa alifatyczna do kamiennych dywanów Polyurethane Transparente UV Fast ( Bezbarwna )

Właściwości:

Służy przede wszystkim do łączenia kruszyw i wykonywania kamiennych dywanów na zewnątrz i wewnątrz. Można ją zastosować również jako:
  • ostatnia warstwa w izolacji balkonów i tarasów,
  • składnik posadzki typu kamienny dywan system drenażowy służy jako spoiwo do kruszywa.
  • składnik posadzki typu kamienny dywan na drobnym kruszywie które zalewamy żywicą poliuretanową.
  • do zabezpieczania posadzek epoksydowych które zostały zastosowane na zewnątrz,

Wszystkie posadzki żywiczne wykonywane w Niemczech stosowane na zewnątrz mają ostatnią powłokę wykonaną z żywicy poliuretanowej uv odpornej co gwarantuje wysoką jej jakość i trwałość.

Ważne!!

Jeśli chcemy podzielić sobie żywicę na mniejszą porcję niż gotowe komplety, to należy dokładnie odważyć na wadze. Odmierzenie nierównych proporcji skutkuje tym że żywica nałożona na podłoże nie będzie zastygać i pozostanie lepka. Druga ważną informacją z karty technicznej jest przydatność żywicy po wymieszaniu składników A i B. Gdzie wpływ na czas w którym musimy ją wyrobić z opakowania ma temperatura otoczenia. Im wyższa temperatura i nasłonecznienie tym szybciej żywica będzie żelować i zastygać w opakowaniu. W ekstremalnych przypadkach może się nawet zagotować. Ogólna tabelka przydatności znajduje się na składniku B lub w karcie technicznej produktu.

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top