Żywica poliuretanowa Polyurethane Transparente (Bezbarwna) UV Fast PU- 1K | 1,25 kg

190,00 

Opakowania: 1,25 kg

OPIS PRODUKTU

Żywica poliuretanowa Polyurethane Transparente (Bezbarwna) UV Fast PU- 1K | 1,25 kg

Żywica jednoskładnikowa wysoce elastyczna

Zastosowanie:

Służy przede wszystkim do łączenia kruszyw i wykonywania kamiennych dywanów na zewnątrz i wewnątrz.
Dzięki temu że żywica ma charakter jednoskładnikowego poliuretanu jest łatwy w stosowaniu.Po otwarciu opakowania należy zużyć produkt w ciągu 48h. Po otwarciu i dostępie powietrza żywica zaczyna samoistnie wiązać i zastygać.
Po dodaniu zagęstnika Tix który jest dostępny na naszych innych aukcjach, można w łatwy sposób wykonać kamienny dywan na powierzchniach pionowych.
Dzięki zastosowaniu żywicy poliuretanowej na zewnątrz mamy gwarancję trwałości posadzki żywicznej i odporności na uv.

Ważne!!

Żywicy poliuretanowej PU-1K nie należy stosować na wilgotne podłoże, ponieważ istnieje ryzyko że powierzchnia się spieni. Tak samo nie należy stosować do kamiennego dywanu większej ilości niż przewiduje producent bo będzie ten sam efekt, że powstaną ogniska zastygniętej pianki która zepsuje efekt końcowy.
Wszystkie posadzki żywiczne wykonywane w Niemczech stosowane na zewnątrz mają ostatnią powłokę wykonaną z żywicy poliuretanowej uv odpornej co gwarantuje wysoką jej jakość i trwałość.

Jak wykonać posadzkę kamienny dywan? - opis techniczny

Ważne!!

Po dostarczeniu i rozpakowaniu paczki przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić zawartość czy jest zgodna z zamówieniem. Zamówiony materiał zawsze można zwrócić lub wymienić w ciągu 14-dni od zakupu zgodnie z Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku. Materiał który zostanie rozpakowany i częściowo użyty nie podlega zwrotowi czy wymianie. Jeśli paczka zostanie uszkodzona wraz z zawartością podczas dostarczania, to należy niezwłocznie wezwać kuriera który przywiózł paczkę , gdzie jego obowiązkiem jest sporządzenie protokołu szkody. Taki wypełniony protokół daje nam możliwość wystąpienia do firmy kurierskiej o odszkodowanie za uszkodzone produkty. Ponieważ paczki są ubezpieczone i za dostarczenie ich w całości odpowiada firma kurierska. Bez protokołu szkody nie możliwości złożenia reklamacji jeśli paczka została uszkodzona podczas dostawy. Dlatego prosimy tego przypilnować.

Scroll to Top